Consigliere …Vaša pravá ruka! group Non-stop k Vaším službám!

Copyright © 2008 - 2016 Consigliere Group All rights reserved. Made by Consigliere Group.
Pomôžte svojim známym, ako i ďalším ľudom hľadajúcim našu pomoc, nájsť nás vo vyhľadávači Google. Stlačením nasledujúceho tlačidla:

Pripojte sa k nám: Sledujte nás na profesionálnej sieti LinkedIn! Naša fotogaléria vo vysokom rozlíšení už aj na Flickr! Pridajte si nás do Vašich kruhov Google+ a buďte včas informovaný o najnovších produktoch, službách a akciách! Dajte nám svoj LIKE na Facebooku a buďte vždy včas informovaný o našich najnovších produktoch, službách a akciách!
Vitajte O nás Portfólium Kontakty Aktuality
Pridajte si do obľúbených náš Youtube kanál a sledujte našu videogalériu!
PageRank ikona zdarma
English version of Consigliere Group pages

Doplňujúcou službou k IKT a bezpečnostným službám ako i samostatným produktom spoločnosti Consigliere Group je prevádzkovanie vlastného call centra.

Bez ohľadu na to či už chcete svojím zamestnancom alebo klientom poskytnúť vyššiu pridanú hodnotu prostredníctvom profesionálnej telefonickej a on-line podpory, alebo máte záujem poskytovať služby telefonického prvého kontaktu pre svojich klientov ako samostatný produkt, naši skúsení zamestnanci podpory sú Vám plne k dispozícii a Vy môžte svoj čas a ušetrené prostriedky smerovať k ďalšiemu rozvoju Vašej spoločnosti.

Na zákalde Vašich potrieb Vám vieme poskytnúť neobmedzený počet telefonistov pracujúcich na českých alebo slovenských telefónnych ústredniach s najrôžnejšími jazykovými kompetenciami, pričom štandardom v našej spoločnosti je znalosť minimálne dvoch z uvedených:

BizzGroup, s. r. o.

ReferencieSlužby call centraod consigliereFotogaléria

D. flex s. r. o.Oslovte nás s Vaším dopytom

ODBOROVÝ ZVÄZ DREVO LESY VODABizzGroup, s. r. o. odporúča Consigliere Group, s. r. o.D. flex s. r. o. odporúča Consigliere Group, s. r. o.ODBOROVÝ ZVÄZ DREVO LESY VODA odporúča Consigliere Group, s. r. o.