Consigliere …Vaša pravá ruka! group Non-stop k Vaším službám!

Copyright © 2008 - 2016 Consigliere Group All rights reserved. Made by Consigliere Group.
Pomôžte svojim známym, ako i ďalším ľudom hľadajúcim našu pomoc, nájsť nás vo vyhľadávači Google. Stlačením nasledujúceho tlačidla:

Pripojte sa k nám: Sledujte nás na profesionálnej sieti LinkedIn! Naša fotogaléria vo vysokom rozlíšení už aj na Flickr! Pridajte si nás do Vašich kruhov Google+ a buďte včas informovaný o najnovších produktoch, službách a akciách! Dajte nám svoj LIKE na Facebooku a buďte vždy včas informovaný o našich najnovších produktoch, službách a akciách!
Vitajte O nás Portfólium Kontakty Aktuality
Pridajte si do obľúbených náš Youtube kanál a sledujte našu videogalériu!
PageRank ikona zdarma
English version of Consigliere Group pages

Consigliere Group sa v rámci tejto oblasti výkonu svojej činnosti zameriava predovšetkým na:


I. Personálny manažment

Outsourcing komplexných služieb v oblasti riadenia ľudských zdrojov určený malým a stredným podnikom.


II. Kvalitný výber zamestnancov pre pracovné pozície obsadzované klientom

V rámci služieb pre klientov ponúkame:

1. Recruitment – realizovanie klasických personálnych výberov na základe požiadavky klienta a vypracovného profilu pracovnej pozície.

2.  Contract & Project staff - táto služba je vytvorená pre klientov, ktorí pracujú na projektoch alebo majú limitujúci počet zamestnancov.

3.  Executive search – ak má klient záujem o obsadenie  vyšších pozícií, pozícií s vysoko špecializovaným zameraním príp. zamestnancami s profesionálnym zameraním, u ktorých na pracovnom trhu dopyt vysoko prevyšuje ponuku.


III. Oblasť aktívneho vyhľadávania pracovných príležitostí pre uchádzačov, hľadajúcich zamestnanie

V rámci týchto služieb pre uchádzačov o zamestnanie ponúkame kompletný profesionálny a individuálny servis pre Vás:

- ktorí, chcete zmeniť zamestnanie a neviete kde začať,

- intenzívne si hľadáte prácu a nedarí sa Vám nájsť to, čo chcete,

- uvažujete  o zmene zamestnania, nemáte nato odvahu a necháte to radšej na expertov, vrátane vypracovania podkladov do výberového konania, prípravy na pohovor a v jednotlivo dohodnutých prípadoch aj následný servis počas adaptačného procesu u nového zamestnávateľa, konzultačno-poradenské a právne služby v oblasti pracovného práva.   


Consigliere Group získalo do svojich radov TOP HR manažéra, ktorý vďaka vynikajúcim osobným a osobnostným predpokladom, za relatívne krátku dobu svojho profesionálneho pôsobenia v tejto oblasti, dokázal úspešne zrealizovať viac ako stovku  projektov na strane klienta a niekoľko stoviek projektov na strane uchádzačov.   

Vzhľadom k tomu, že pod riadením uvedeného TOP HR manažéra pracuje skupina špecialistov so zameraním na vyhľadávanie pozícií pre uchádzačov o zamestnanie, ako aj vyhľadávanie vhodných kandidátov na klientom obsadzované pozície, podľa jednotlivých kategórií – robotnícke profesie, stredný, vyšší a TOP manažment pre jednotlivé oblasti a sektory podnikania, nie sme úzko špecializovanou spoločnosťou, ale naša činnosť má širší a komplexný záber.   

HZ PKF, s.r.o.

Pozemné stavby Púchov, s.r.o.

ReferenciePersonálne službyod consigliereFotogaléria

Pressburg security, s. r. o.

HZ PKF, s.r.o. odporúča Consigliere Group, s. r. o. Pozemné stavby Púchov, s. r. o. odporúčajú Consigliere Group, s. r. o. Pressburg security, s. r. o. odporúča Consigliere Group, s. r. o.