Consigliere …Vaša pravá ruka! group Non-stop k Vaším službám!

Copyright © 2008 - 2016 Consigliere Group All rights reserved. Made by Consigliere Group.
Pomôžte svojim známym, ako i ďalším ľudom hľadajúcim našu pomoc, nájsť nás vo vyhľadávači Google. Stlačením nasledujúceho tlačidla:

Pripojte sa k nám: Sledujte nás na profesionálnej sieti LinkedIn! Naša fotogaléria vo vysokom rozlíšení už aj na Flickr! Pridajte si nás do Vašich kruhov Google+ a buďte včas informovaný o najnovších produktoch, službách a akciách! Dajte nám svoj LIKE na Facebooku a buďte vždy včas informovaný o našich najnovších produktoch, službách a akciách!
Vitajte O nás Portfólium Kontakty Aktuality
Pridajte si do obľúbených náš Youtube kanál a sledujte našu videogalériu!
PageRank ikona zdarma
English version of Consigliere Group pages

V prípade, že máte záujem o kvalitné fungovanie a neustále zlepšovanie všetkých Vašich činností a súčasne deklarovať kvalitu nielen dovnútra spoločnosti, ale aj navonok, vo vzťahu k externému klientovi, ponúkame Vám spoluprácu v oblasti:

-   vybudovanie Systému manažérstva kvality (SMK) podľa STN EN ISO 9001:2000,

-   vybudovanie Systému manažérstva informačnej bezpečnosti (SMIB) podľa BS ISO/IEC 27001:2005,

-   výkonnosť organizácie,

-   poradenstvo pri výbere SW podpory SMK v spoločnosti,

-   školenia zamestnancov a interných auditorov kvality (IAK),

-   spoluprácu pri realizovaní IAK,

 Tento segment zákazníkov v našej spoločnosti má na starosti manažér pre procesné riadenie, ktorý je zapísaný v Medzinárodnom registry certifikovaných auditorov organizácie IRCA (International Register of Certificated Auditors). O jeho vysokom profesionálnom kredite svedčia úspešne zrealizované projekty zavádzania SMK v spoločnostiach pôsobiacich voblasti informatiky a informačných technológií, vydavateľského a tlačiarenského priemyslu, privátneho zdravotnictva a ďalších oblasti.

Máme dohodnutú spoluprácu s certifikačnými orgánmi na území Slovenskej republiky a v zahraničí, ktorí vykonávajú svoju činnosť pod akreditáciou renomovaných zahraničných spoločností.

“Kvalita nie je drahá, drahá je nekvalita!”


TRENKWALDER TECHNOLOGIES, s.r.o.

ReferencieManažment kvalityod consigliereFotogaléria

Trenkwalder Solutions, s. r. o.Oslovte nás s Vaším dopytom

HZ PKF, s.r.o.

TRENKWALDER TECHNOLOGIES, s.r.o. odporúča Consigliere Group, s. r. o.Trenkwalder Solutions, s. r. o. odporúča Consigliere Group, s. r. o.HZ PKF, s.r.o. odporúča Consigliere Group, s. r. o.