Consigliere …Vaša pravá ruka! group Non-stop k Vaším službám!

Copyright © 2008 - 2016 Consigliere Group All rights reserved. Made by Consigliere Group.
Pomôžte svojim známym, ako i ďalším ľudom hľadajúcim našu pomoc, nájsť nás vo vyhľadávači Google. Stlačením nasledujúceho tlačidla:

Pripojte sa k nám: Sledujte nás na profesionálnej sieti LinkedIn! Naša fotogaléria vo vysokom rozlíšení už aj na Flickr! Pridajte si nás do Vašich kruhov Google+ a buďte včas informovaný o najnovších produktoch, službách a akciách! Dajte nám svoj LIKE na Facebooku a buďte vždy včas informovaný o našich najnovších produktoch, službách a akciách!
Vitajte O nás Portfólium Kontakty Aktuality
Pridajte si do obľúbených náš Youtube kanál a sledujte našu videogalériu!
PageRank ikona zdarma
English version of Consigliere Group pages

Za túto oblasť ponúkaného portfólia našich služieb zodpovedá manažér s preukázateľnými niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti:

 Výkonný tím tvoria špecialisti, ktorí majú praktické skúsenosti s vymáhaním pohľadávok.

“Práve vtedy, keď si ostatní myslia, že je človek na konci, je čas správne začať!“

Vyhľadáme dlžníkov, dohodneme spôsob splatenia dlhu, pričom využívame všetky legálne spôsoby zabezpečenia vyrovnania dlhu. V rámci poskytovania komplexných služieb pre zákazníka, zabezpečujeme všetky úkony, súvisiace s konaním pred súdmi a orgánmi činnými v trestnom konaní.

Ponúkame riešenie existujúcich pohľadávok a zabezpečujeme právno-ekonomické poradenstvo v oblasti uzatvárania zmlúv, s cieľom eliminovania finančných strát z prípadného vzniku pohľadávok, s pôsobnosťou na území Slovenskej a Českej republiky.  

Zmluvne máme dohodnutý systém spolupráce so špickovými exekútormi, ktorí majú vysokú úspešnosť vymáhania pohľadávok na základe právneho titulu.     

Máme vysokú mieru úspešnosti pri vymáhaní pohľadávok a poskytujeme jedinečné riešenia, ako viac nedoplácať na dlžníkov.

“Vrátime Vám, čo je Vaše!“

BizzGroup, s. r. o.

ReferencieFaktoring a forfaitingod consigliereFotogaléria

Ing. Marek Beliško – OPEN-NANDRAOslovte nás s Vaším problémom

Pressburg security, s. r. o.

BizzGroup, s. r. o. odporúča Consigliere Group, s. r. o.Ing. Marek Beliško – OPEN-NANDRA odporúča Consigliere Group, s. r. o.Pressburg security, s. r. o. odporúča Consigliere Group, s. r. o.