Consigliere …Vaša pravá ruka! group Non-stop k Vaším službám!

Copyright © 2008 - 2016 Consigliere Group All rights reserved. Made by Consigliere Group.
Pomôžte svojim známym, ako i ďalším ľudom hľadajúcim našu pomoc, nájsť nás vo vyhľadávači Google. Stlačením nasledujúceho tlačidla:

Pripojte sa k nám: Sledujte nás na profesionálnej sieti LinkedIn! Naša fotogaléria vo vysokom rozlíšení už aj na Flickr! Pridajte si nás do Vašich kruhov Google+ a buďte včas informovaný o najnovších produktoch, službách a akciách! Dajte nám svoj LIKE na Facebooku a buďte vždy včas informovaný o našich najnovších produktoch, službách a akciách!
Vitajte O nás Portfólium Kontakty Aktuality
Pridajte si do obľúbených náš Youtube kanál a sledujte našu videogalériu!
PageRank ikona zdarma
English version of Consigliere Group pages

Poskytujeme poradensko-konzultačné a právne služby v rozsahu voľných živností pre fyzické a právnické osoby, ako aj občanov v jednotlivých odboroch práva:

· trestné právo,

· pracovné právo,

· obchodné právo (právo obchodných spoločností, najmä zakladanie, zmena, zrušenie obchodných spoločností, zmluvné právo (príprava a právna analýza zmlúv), vymáhanie pohľadávok),

· občianske právo (právo duševného vlastníctva, rodinné právo, vymáhanie výživného, vysporiadanie bezpodielového a podielového spoluvlastníctva, príprava zmlúv - predaj a kúpa nehnuteľností, konanie na  katastrálnom úrade).

Ďalej naším klientom ponúkame aktívnu spoluprácu pri:

· vypracovaní bezpečnostnej dokumentácie v zmysle Zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov,

· súdnom riešení sporov,

· alternatívnom riešení sporov mimosúdnou cestou,

· ďalších službách na základe požiadavky klienta a po individuálnej dohode s klientom.


Za oblasť poskytovania poradensko-konzultačných a právnych služieb v našej spoločnosti zodpovedá a tím pracovníkov právneho poradenstva, riadi senior-právnik, ktorý má profesionálne skúsenosti z jednotlivých odborov práva, získane v rámci výkonu advokátskej praxe, profesionálnym pôsobením v inštitúciach a vrcholových orgánoch štátnej správy a vlastní osvedčenie o vykonaní skúšky komerčného právnika.

Tím právnikov je koncipovaný tak, že jeho členovia sa špecializujú na jednotlivé odbory práva a ich vzájomná komunikácia umožňuje riešiť jednotlivé právne prípady, vypracovanie zmlúv, analýz a právnych podaní - koncepčne, jednotlivo, ale aj vo vzájomných súvislostiach.    

 Pridaná hodnota pre klienta spočíva v zabezpečení 24-hodinového nepretržitého servisu pre zmluvne dohodnutých klientov a v prípade potreby aj pre jednotlivcov, počas ktorej je klientovi poskytnuté “in time” poradenstvo prostredníctvom nášho call centra využívajúc e-mailovú a telefonickú komunikácie i on-line služby (Skype, Hangouts, a pod.).

ODBOROVÝ ZVÄZ DREVO LESY VODA

ReferenciePrávne službyod consigliereFotogaléria

Trenkwalder Solutions, s. r. o.

ODBOROVÝ ZVÄZ PRACOVNÍKOV OBCHODU A CESTOVNÉHO RUCHU odporúča Consigliere Group, s. r. o. Odborový zväz DREVO LESY VODA odporúča Consigliere Group, s. r. o.

ODBOROVÝ ZVÄZ PRACOVNÍKOV OBCHODU A CESTOVNÉHO RUCHU

Trenkwalder Solutions, s. r. o. odporúča Consigliere Group, s. r. o.