Consigliere …Vaša pravá ruka! group Non-stop k Vaším službám!

Copyright © 2008 - 2016 Consigliere Group All rights reserved. Made by Consigliere Group.
Pomôžte svojim známym, ako i ďalším ľudom hľadajúcim našu pomoc, nájsť nás vo vyhľadávači Google. Stlačením nasledujúceho tlačidla:

Pripojte sa k nám: Sledujte nás na profesionálnej sieti LinkedIn! Naša fotogaléria vo vysokom rozlíšení už aj na Flickr! Pridajte si nás do Vašich kruhov Google+ a buďte včas informovaný o najnovších produktoch, službách a akciách! Dajte nám svoj LIKE na Facebooku a buďte vždy včas informovaný o našich najnovších produktoch, službách a akciách!
Vitajte O nás Portfólium Kontakty Aktuality
Pridajte si do obľúbených náš Youtube kanál a sledujte našu videogalériu!
PageRank ikona zdarma
English version of Consigliere Group pages

Úsek informačno - komunikačných služieb spoločnosti Consigliere Group sa vyprofiloval z interného oddelenia konzorcia Consigliere Group neskôr začleneného pod Divíziu technických služieb. V rámci tejto oblasti sa naše služby členia na:


I. Vývoj, správa a údržba SW, informačných systémov, databáz a internetových portálov

Outsourcing komplexných služieb v oblasti vývoja, správy a údržby SW, IS, programových databáz a webových portálov firemným zákazníkom.


II. Projektovanie, dodávka, údržba, správa a revízie sieťovej infraštruktúry

Analýza špecifík prostredia a nárokov klienta, prehodnotenie a zapracovanie požiadaviek klienta, selekcia najvhodnejších technológii a prenosových sústav, zakreslenie architektúry sietí, integrácia komponentov do ucelených systémov a stanovenie ich vzájomných interakcií zakončené funkčným testom, východiskovou revíziou, vyhotovením a odovzdaním revíznej správy a projektovej dokumentácie. Následná správa, údržba a periodické revízie sietí. Tento produkt ponúkame aj fyzickým osobám - nepodnikateľom pre potreby ich domácich sietí.


III. Predaj a servis IKT

úzka spolupráca so svetovými špičkami v oblasti vývoja a výroby informačno-komunikačnej techniky, výhradné obchodné zastúpenie renomovaných značiek IKT na Slovensku a v Českej republike, predaj koncovým klientom za bezkonkurenčné ceny, splátkový predaj, dlhodobý prenájom a non-stop servis PC a techniky určený občanom i podnikateľom.    


IV. Poskytovanie služieb užívateľskej podpory, údržby a poradensko-konzultačných služieb v oblasti IKT

Našim zmluvným klientom ponúkame profesionálne servisné, podporné a poradensko-konzultačné služby poskytované 24 hodín 7 dní v týždni:


V. Analýza a obnova stratených alebo odstránených údajov z poškodených a formátovaných pamäťových nosičov (HDD, USB kľúče, pamäťové karty, CD, DVD)


VI. Spracovanie vytlačených alebo needitovateľných elektronických dokumentov (.pdf a grafika) do editovateľného textu (.pdf, .doc}


VII. Grafické práce a ďalšie služby na základe požiadavky klienta a po individuálnej dohode s klientom

Trenkwalder Solutions, s. r. o.

Konfederácia odborových zväzov Slovenskej republiky

ReferenciePočítačové službyod consigliereFotogaléria

ODBOROVÝ ZVÄZ DREVO LESY VODA

ODBOROVÝ ZVÄZ DREVO LESY VODA odporúča Consigliere Group, s. r. o.
Konfederácia odborových zväzov Slovenskej republiky odporúča Consigliere Group, s. r. o.Trenkwalder Solutions, s. r. o. odporúča Consigliere Group, s. r. o.